Land Rover Defender
Hard Top 3.0 D250 110 MHEV S Grijskenten| Volle uitvoering|
Direct kopen, basisprijs: € 80.537,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 80.537,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 1.327,38 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 16.107,40 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Land Rover Defender |
|---|---|
| Uitvoering: | Hard Top 3.0 D250 110 MHEV S Grijskenten| Volle uitvoering| |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 14 juni 2024 |
| Carrosserie: | Terreinwagen |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 16.134 km |
| Aantal zitplaatsen: | 2 |
| Aantal deuren: | 3 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 1.327,38 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 80.537,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | V-45-PLN |
| Motorinhoud: | 2.996 cc |
| Vermogen: | 183 kw / 249 pk |
| Laadvermogen: | 768 kg |
| Gewicht: | 2.432 kg |
| Wielbasis: | 302 cm |
| Breedte: | 200 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.200 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 3.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Keyless-Entry
- Metallic-lak
- Start-/stop-knop (Start-/stopsysteem zonder Sleutel)
- Achterlichten LED
- Beglazing achter verduisterd (Privacy Glass)
- Buitenspiegel electr. verstelbaar, verwarmbaar en inklapbaar, met Dimautomaat en Omgevingslicht
- Mistlamp
- Infotainment
- Head-up-display
- Infotainment-systeem: Pivi Pro
- Radio-ontvangst digitaal (DAB+)
- Smartphone draadloze interface (Apple CarPlay & Android Auto)
- Interieur & Comfort
- Automatische airconditioning 2 zones
- Binnenspiegel met Dimautomaat
- Dakbekleding Morzine in Ebony
- Middenconsole met Armleuning
- Standverwarming met Afstandsbediening en Timer (Timer)
- Stoelen voor mechan. verstelbaar en verwarmbaar (12-voudig)
- Stuur (Leer) met Multifunctie
- Stuurkolom (Stuur) electr. verstelbaar
- Veiligheid
- Surround-camerasysteem
- Adaptive cruisecontrol (ACC)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Rijassistent-systeem Attention-Assist
- Rijassistent-systeem Autonome noodrem-assistent
- Rijassistent-systeem Grootlichtassistent (Intelligent Light systeem)
- Rijassistent-systeem Parkeerhulp 360° (Virtuele controle)
- Rijassistent-systeem Rijbaanassistentie (Lane Departure Warning)
- Rijassistent-systeem Verkeerstekenherkenning met Adaptive Cruise Control
- Overig
- Comfort-pakket Luchtvering
- Rijassistent-pakket
- 4 seizoenen banden
- Aandrijvingstype: Vierwielaandrijving
- Achterbank deelbaar (40:20:40) met Armleuning
- Achterdeur, Wagenkleur
- Achteruitrijcamera
- Alarminstallatie perimetrisch
- Ambienteverlichting
- Antiblokkeersysteem (ABS)
- Audiosysteem: Meridian Sound-systeem (400 Watt, 11 Luidspreker, Subwoofer)
- Automatische transmissie - Drive Select (8-traps)
- Bagageruimteafscheiding (Net)
- Buitenspiegel Narvik Black
- Carrosserie: 5-deurs
- Centrale vergrendeling met Radio-afstandsbediening
- Chassis met Schroefvering
- Dak Contrastkleur
- Dynamische Stabiliteitscontrole (DSC)
- Emissie-arm volgens emissienorm Euro 6e
- Exterieur-pakket
- InControl Remote Premium (Onlineservice / Apps)
- Infotainment met Touchscreen
- Instaplijsten met Logo
- Interieurinrichting: Decordelen Dashboard, Lichtgrijs
- Interieurinrichting: Decordelen Dashboard, Light Cloud
- Interieurinrichting: Interieur Standaard
- Isofix-houder voor Kinderzitje
- Koplampsproeiers (Koplampsproeiers)
- Laadruimteafdekking
- Lendensteun Stoel voor links
- Lendensteun Stoel voor rechts
- Logo in Ceres Silver
- Luchtuitlaat Motorkap Zwart
- Luchtvering elektronisch gereglementeerd
- Metalen dak
- Mild-Hybride 183 kW (Motor 3,0 L - 183 kW Turbodiesel)
- Modelwijziging
- Navigatiesysteem Pro
- Off-Road-pakket 2
- Parkeerhulp voor en achter
- Portiergrepen buiten Wagenkleur
- Raamopener elektrisch voor + achter
- Reservewielafdekking (Wagenkleur)
- Reservewiel volwaardig (Lichtmetalen velg 20 Inch)
- Rijassistent-systeem Adaptive onderstel (Adaptieve Dynamics)
- Rijassistent-systeem Afdalingscontrole (HDC)
- Rijassistent-systeem All-Terrain Progress Control (ATPC)
- Rijassistent-systeem Botswaarschuwingssysteem achter
- Rijassistent-systeem Botswaarschuwingssysteem Achterkant (Achteruitrij-assistent / Dwarsverkeer-assistent)
- Rijassistent-systeem Dodehoek-assistent met Rijbaanassistent
- Rijassistent-systeem Hill-Assist
- Schakel-/selectiehefboomgreep Leer
- Service-systeem: Amazon Alexa
- Signatuurgrafiek incl. Opbergvak in Interieur en Onderdelen de A-stijl in glimmend Zwart
- Spatbordverbreding Anthracite Grained
- Start-/stopsysteem
- Stekkerdozen 2 x 12V-aansluiting en 2 x USB-aansluiting voor 2e stoelrij
- Stoelbekleding/kussens: Leer generfd / Textielweefselstructuur (Ebony)
- Stoelbekleding/kussens: Resist en Resolve (Ebony)
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verwarmbaar
- Tabletsteun
- Tapijt-vloermatten
- Terrain-Response-System 2
- Terrain-Response-System configureerbaare
- Touchscreen-kleurendisplay (10 Inch)
- Trekhaak (Kogelkop elektrisch draaibaar)
- Tussentransmissie tweetraps (Tandwielvertrager)
- Velgsloten
- Voorbumper en Achterbumper Ceres Silver
- Voorruit verwarmbaar
- Weglating 3e stoelrij
- Wielbasis 3022 mm
- Winterpakket
- Zonneklep links met Spiegel (verlicht)
- Zonneklep rechts met Spiegel (verlicht)